Moto-Mikołaje 2011-12-04

WATAHA wspólnie z Motofanatykami z Chojny i okolic uczestniczyła w akcji Moto - Mikołaje 2011. Uśmiechnięte buźki dzieci to widok tak miły, że w przyszłym roku ponownie wesprzemy tą akcje.

Moto-Mikołaje 2011-12-01 robimy paczki


Chojna 29 październik u Grzecha

29 października na zaproszenie Grzecha uczestniczyliśmy w zakończeniu sezonu motocyklowego w Chojnie. Parada na trasie Chojna - Trzcińsko - Chojna, a potem ognisko kaszanka kiełbaski i pieczone ziemniaki. Było jak zawsze w Chojnie sympatycznie i miło. Wielkie dzięki dla Grzecha i jego Żony za zorganizowanie spotkania.

Baniewice Jezioro Długie

W dniach 14 - 16 października Wataha zorganizowała wyjazd integracyjny do Ośrodka Wypoczynkowego PGE w Baniewicach nad Jeziorem Długim. Główną atrakcją było nocne puszczanie lampionów z naszym logo WATAHA.

Siekierki 2011 zakończenie sezonu

2 - go października odbyło się zakończeniu sezonu motocyklowego w Powiecie Gryfińskim. Na zaproszenie księdza Mariana Augustyna WATAHA uczestniczyła w pielgrzymce motocyklowej do Sanktuarium Matki Bożej Nadodrzańskiej Królowej Pokoju w Siekierkach nad Odrą. Po paradzie na trasie Mieszkowice - Moryń - Przyjezierze, odbył się piknik rodzinny z konkursami i atrakcjami kulinarnymi.

Alpy 2011

W dniach 27 sierpień – 7 wrzesień w trzy motocykle i dwa samochody techniczne WATAHA zorganizowala wyjazd w Alpy. W wyjezdzie uczestniczyli: Enita, Gucio, Borko, Przemo i Wuja. W dniach od 27 sierpnia do 2 września przebywaliśmy w Livigno. Miejscowość ta leży w dolinie na wyśokosci 1816 m nad poziomem morza i słynie miedzy innymi z piwa marki "1816". Jest to najwyżej warzone piwo w Europie. Zimą do tej doliny można wjechac tylko przez Szwajcarię tunelem pod Mont la Schera, dwie inne drogi wysokogórskie są przejezdne przez 5 - 6 miesięcy w roku. 29 sierpnia Borko na Hondzie VTX 1800 przejechał przez przełęcz Passo deel Stelvio.
2 września przemieściliśmy się na Camping Villagio Wekend w San Felice del Benaco nad Jeziorem Garda.

28 sierpień 2011

28 sierpień przejazd na trasie Livigno do Tirano przez Szwajcarię dalej Bormio, wjazd na Via Stelvio w kierunku Passo Stelvio okolo 2150 m nad poziom morza, zjazd do Bormio i zamkniecie petli w Livigno. Trasa okolo 190 km.

29 sierpień 2011 Passo deel Stelvio

29 sierpień przejazd przez Passo deel Stelvio 2758 m.n.p.m. zjazd do Prato allo Stelvio, Trube. Powrot do Livigno przez Szwajcarię - Sante Maria, Alp da Munt i tunel Mont la Schera.

30 - 31 sierpień Mottolino

Zimno, pogoda deszczowa i wietrzna. Kolejką gondolową wjeżdżamy na Mottolino. Robimy zakupy w strefie wolnoclowej Livigno.

2 wrzesień Kamping Villaggio Wekend

2 - go września przemieszczamy się do San Felice del Banaco nad Jezioro Garda Kamping Villaggio Weekend.

4 wrzesień zwiedzamy Sirmione

Pogoda deszczowa jedziemy do Sirmione

5 wrzesień

Pogoda deszczowa jedziemy zwiedzać północną cześć Jeziora Garda. W planie Limone – przeprawa promem do Malcesine wjazd na Monte Baldo. Powrot przez Riva del Garda i Limone. 

Linda i Żabol

Nasi Przyjaciele Linda i Żabol w dniu 22 lipca 2011 roku zawarli zwiazek małżenski. Na nowej motocyklowej i małżenskiej drodze życzymy im wszystkiego najlepszego.

Łagów 2011

W dniach 4 - 10 lipca wypoczywaliśmy w Łagowie (rowery, kajaki, motorki), oraz uczestniczyliśmy w zlocie motocyklowym. Pogoda dopisala znakomicie, trasa rowerowa wokolo jeziora Łagowskiego wyjątkowo urokliwa. Kajak też był w intensywnym użyciu.

Chorin 2011

W niedzielę 26 czerwca 2011 roku Watach zorganizowała wyjazd na trasie: Gryfino, Chojna, Mieszkowice, Gozdowice, Bad Freienwald, Niederfinow, Chorin, Schwed, Gryfino.

Dni Widuchowej 2011

W dniu 25 czerwca 2011 roku z motocyklistami z Zachodniopomorskiego uczestniczylismy w obchodach Dni Widuchowej. Gospodarze z Grupy Motocyklowej Widuchowa ugościli nas bardzo serdecznie zupą gulaszową w Przystani "Pod Lipami". Nastepnie parada tradycyjnie poprowadzona przez Orzełka. Po paradzie festyn z grochówka piwkiem i kiełbaskami.

Criewen 2011

W dniu 19 czerwca 2011 roku WATAHA zorganizowała wyjazd na trasie: Gryfino, Criewen, Osinów Dolny, Cedynia, Chojna, Gryfino. W Criewen zwiedziliśmy muzeum Parku Doliny Dolnej Odry.

Kaszuby 2011

W dniach 25 - 29 maj 2011 roku Wataha zorganizowała wyjazd integracyjny na Kaszuby do Gospodarstwa Agroturystycznego Bazuna w Wdzydzach Kiszewskich. Podczas wyjazdu zwiedziliśmy: Hel, Malbork, Fojutowo, Szymbark i Skansen w Wdzydzach Kiszewskich.

Niederfinow 2011

WATAHA w dniu 8 maja 2011 roku odwiedziła Niederfinow. Pogoda dopisała znakomicie. Rejs stateczkiem spacerowym dostarczył wiele miłych wrażeń.

Dni Gryfina 2011

1 maja 2011 roku z okazji Dni Gryfina odbyło się spotkanie motocyklistów oraz nocna parada z pochodniami. Biesiada i dyskusje przy ognisku trwały do samego ranka. Wielki szacun dla Zbyszka Brońskiego za zorganizowanie spotkania. Zbyszek jest najstarszym jeżdżącym motocyklistą z Gryfina jakiego znamy.

Szczecin 2011 niedziela na BP

W dniu 1 - go maja 2011 roku na stacji paliw BP w Szczecinie róg Hangarowej i Leszczynowej odbyły się pokazy kaskadersko sportowe w wykonaniu czolowych polskich zawodników: Streetbike Freestyle oraz motocyklowy trial. Spotkalismy wielu znajomych i Przyjaciół.

Częstochowa 2011

W dniu 17 kwietnia 2011 roku Enita i Wuja reprezentowali w Częstochowie Wolną Grupę Motocyklową Wataha Gryfino na ogólnopolskim rozpoczęciu sezonu.